Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén júniusban tervezek...

Idén júniusban tervezek végezni az egyetem Gépészmérnöki BSc szakával. Nyelvvizsga bizonyítványom nincs, és júniusig nem is fogom megszerezni már. Mennyi időm lesz pótolni ezt a hiányosságomat ? Több részletet a megjegyzés rovatba írok.

Figyelt kérdés

Szóval júniusban szeretnék végezni az egyetemmel. Elvileg államvizsgára jelentkezhetek, megcsinálhatom, erről valami féle papírt is kiállítanak, viszont a kemény fedeles diplomám addig nem kapom kézhez amíg be nem mutatok egy középszintű nyevlvizsga bizonyítványt. Erre meg tudná valaki mondani hogy mennyi időm lesz ? 1 éven belül szeretném emgvalósítani.

Illetve egy állásinterjún tudom majd bizonyítani hogy én sikeres államvizsgát tettem gépészmérnöki BSc szakon, csak a nyelvvizsga miatt nincs még emg a diploma, vagy erre nincs lehetőség ?



2021. febr. 17. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudod bizonyítani, mert van róla igazolás.

Nyelvvizsga hiányában nem évül el, viszont ha államis vagy, aláírtad, hogy az eredeti képzési idő másfélszerese alatt megszerzed az oklevelet. Ha ebből kicsúszol, akkor visszafizetési kötelezettség áll fenn.

2021. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

2018as cikk

2021. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!