Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Révai (Győr) középsuliba 210...

Révai (Győr) középsuliba 210 pont összesen nagyon alsó határ?

Figyelt kérdés
A NYEK-re vagy a humánra, mindegy. mennyi esélyem lenne? néztem az előző évek pontszámait, de mivel idén sokkal több ember írt felvételit, nem vagyok biztos semmiben.

2021. febr. 17. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel a kalkulátorral tudsz következtetni

[link]


Igazából nem lehet jól következtetni.

Nagyon függ ez attól,hogy mennyie akarnak az adott tagozatra menni konkrétan abban az iskolában.

Mert lehet hogy 420-an (csak mondtam egy random számot)

írtak ott felvételit,de közben 130-an tök más iskolában mennek és 205-en pedig más tagozatra mennek.

Így elég szép kis esélyed lenne.


De nem lehet következtetni!

Lehet hogy 58-en akarnak oda menni,de ez lehet 103 is.


Szóval inkább ne is kalkulálgass,mert lehet hogy azt kalkulálod hogy semmi esélyed,közben meg 2.helyen felvesznek.

De sajnos ez fordítva is lehet.


Remélem tudtam segíteni!

Drukkolok!


Majd légyszi írd meg,hogy mi lett:)

2021. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Par evvel ezelott, de 206-207 eleg volt biosz-kemiara, de minden evben raknak ki ponthatarokat. Human-matek szakok altalaban 218-222 korul vannak.
2021. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!