Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz bejelentve fixen...

Mikor lesz bejelentve fixen hogy lesz-e jelenléti iskola márc 1-től? Nem lesz, sejthető, de mikor lesz a fix bejelentés-véget vetve a találgatásoknak

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 12:53
 1/8 A kérdező kommentje:
majd jövő hét péntek megint? az utolsó pillanatban lesz egy OV lájv a szent kolostorból?
2021. febr. 19. 12:55
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

"az utolsó pillanatban lesz egy OV lájv a szent kolostorból?"

Igen. Addig is kerüld a gyakorit, foglalkozzál mással.

2021. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Addig is kerüld a gyakorit,"


Komolyan mondom lassan fizetek annak aki addikciós kezelést ad nekem a gyakori ellen. Komolyan.

Érdekes, állandóan itt vagyok, ugyanakkor ott a facebook, oda meg 1 héten 1x ha belépek 5 percre...

miért van ez én nem értem.

2021. febr. 19. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

A gyakori menüjében kiválasztod a Beállítások>Regisztráció törlése>Regisztráció végleges törlése lehetőséget. Az email-ben , amit kaptál, megerősíted, hogy törölni szeretnéd a profilodat. Ugyanezt megismétled az összes fiókoddal. A gyakori linkjét kitörlöd a könyvjelzőkből és az előzményekből. Előfizetsz Netflixre, HBO-ra vagy valami hasonlóra és nézel rajta filmeket, sorozatokat, VAGY elkezdesz kialakítani emberi kapcsolatokat, akár személyesen, akár online.

Sok sikert, pénzt nem kérek.

2021. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem tök mindegy neked, hogy mikor jelentik be? Ha online ha jelenléti az oktatás akkor úgy jársz suliba. Hiába írsz ki napi 10 kérdést. Ezzel csak magadat égeted le.


Ha pénteken este bejelentik akkor hétfőn simán lehet menni suliba. Nekem nem okozna gondot.


Üdv: Egy szlovákiai magyar aki egy budapesti gimibe jár és koliban lakott.

2021. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan. Jövőhét csütörtök, vagy péntek. És nem azért olyan későn, hogy veled kibasszanak, hanem, hogy friss adatok legyenek a bejelentéskor.
2021. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Májusig biztos nem lesz iskola mert holnap fogják meghosszabítani a veszhelyzetet 90 napra.
2021. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"ert holnap fogják meghosszabítani a veszhelyzetet 90 napra."



az semmit se jelent önmagában, mert a veszélyhelyzet csak lehetőséget de nem kötelezettséget jelent bármilyen korlátozásra

vagyis lehet veszélyhelyzet X szigorú korlátozással is, meg Y enyhébb korlátozással is , meg nulla korlátozással is

2021. febr. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!