Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Láttátok? Már néhány iskola...

Láttátok? Már néhány iskola kitette a szóbeli behívási ponthatárokat!

Figyelt kérdés
A 2019-es év pontjait képezi le, legalábbis egyelőre az látszik.

2021. febr. 19. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem láttam.
2021. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Melyik suli tette már fel a szóbeli ponthatárokat?
2021. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A Trefort már 19-én este feltette, de az hatosztályos gimi.

Az Újpesti Babits Mihály Gimnázium honlapján már pár hete fent van.

2021. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Újbudai Széchenyi István Gimnázium honlapján OM azonosítóval már meg lehet nézni a szóbeli beosztást.
2021. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, pontosítok, lehet, hogy csak február 24-től működik.
2021. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bbmarta ***** válasza:
100%
Nagyon úgy néz ki, kipróbáltam és még azt írja, hogy nincs az adatbázisban...
2021. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bbmarta ***** válasza:
100%
Én eddig azt látom, hogy nemigen változott a tavalyihoz képest...az erősebb gimikben legalábbis mintha szinte pontosan ugyanannyi lenne mint tavaly (persze még csak 1-2 gimi hozta nyilvánosságra)...én csökkenést vártam, őszintén, mivel még a legjobb gimikben is 5-6 ponttal gyengébb lett az átlagpontszám a tavalyinál...de hétfőn kedden majd okosabbak leszünk!
2021. febr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bbmarta ***** válasza:
100%

Lassacskán kiderül, a nyolcadikosok miben reménykedhetnek.


Február 23-án kezdődik a középiskolai felvételik szóbelije és tart csaknem három héten át, néhány intézmény azonban már közölte, hány ponttól szóbelizhet valaki – írja az Eduline.


A szóbeliztetés a népszerű középiskolák egy részének szokása, a cél vele az, hogy a legjobb tanulmányi és felvételi eredményű diákokkal kezdhessék az új tanévet.


Az alábbi iskolák döntöttek a ponthatárról:


Érd, Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium, emelt óraszámú angol és német tagozat 80 pont, sportosztály 70 pont

Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium 100 pont, 8 évfolyamosra jelentkezők esetében 70 pont

Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium 113 pont

Budapest, Városmajori Gimnázium: 96 pont matematika-, 90 pont magyartagozaton.


Az Oktatási Hivatal weboldalán egy kereső segítségével további információkat lehet találni.

2021. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a sulik nem az idei felveteli alapjan allapitottak meg a pontokat, csak huztak egy hatart,pl.100 pont, 50 pont -az osszes szakra, vallalva azt, h akar tobb szobelizo lesz. Igy ez meg nem jelent semmit, a tudatosabban szamolo suliknal ebbol nem lehet kovetkeztetest levonni.
2021. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bbmarta ***** válasza:
Úgy legyen! Holnap-holnapután már kiderül reméljük!
2021. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!