Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára Gimnáziumban...

A Leövey Klára Gimnáziumban ebben az évben a NYEK-es osztályba hány pont kell szerintetek, hogy behívjanak szóbelizni?

Figyelt kérdés

Nekem az írásbelim 64 pontos lett, a bizonyítvánnyal együtt pedig 114 pontot viszek.

Ha jól néztem tavaly a ponthatár 115 volt. Ha nem változik akkor egy pont különbséggel sem hívnak már be?



2021. febr. 21. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a ponthatárt 115-nél húzzák meg, akkor nem hívnak be. Szerintem bizakodj, hogy a 2019-es évhez hasonlóan határozzák meg a ponthatárt!
2021. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ide szeretnék menni, nekem kereken 100 pontom van. Szerintem lejjebb lesznek a ponthatárok idén, legalábbis bízom benne. Egyébként ha ilyen kevés pont kellene, hogy behívjanak, fel kell hívni az iskolát és adni fognak időpontot.
2021. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kint vannak a pontok. Angol NYEK-en behívás: 113, Német NYEK behívás: 107. Nekünk is ez a célsuli, csak nem nyelvi tagozat.
2021. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És téged behívtak utolsó?
2021. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy pont kellett volna a szóbeli mentességhez.
2021. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!