Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek a sulik már kirakták...

Ezek a sulik már kirakták hogy kinek, mikor kell mennie szóbelizni? Ha igen hova? Ha még nem meddig kell kirakniuk?

Figyelt kérdés

Szent istván technikum

Weöres sándor ált isk és gimi

Vörösmarty mihály ált isk és gimi

Kispesti deák ferenc gimi



2021. febr. 21. 16:25
 1/4 bbmarta ***** válasza:

A legtöbb gimi feb.23-25. között rakja ki, mert ha valamelyik általános iskola elaludt és csak pénteken, az utolsó pillanatban küldte el a jelentkezési lapokat, akkor csak ma és holnap érkeznek be a középiskolákba.

A Berzsenyi még ennél is tovább ment: ma kiírták, hogy csak márc.1-jén teszik fel a szóbeli beosztást....általában a főoldalon találod meg vagy a felvételi menüpontra kattintva. Sulitól függ!

2021. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez sokat segített mert már kezdtem pánikolni mert közben egy suliba már behívtak szerdára és féltem hogy egy nappal előtte rakják ki
2021. febr. 22. 18:54
 3/4 anonim válasza:
Vörösmarty kitett a természettudományosokról egy listát ... A többi tagozatot március 2-tól lehet nézni
2021. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs, lehet, hogy te a másik Vörösmartyt kérdezted. Én a VIII. kerületit írtam az előbb.
2021. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!