Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig lehetek tag az iskolasz...

Meddig lehetek tag az iskolaszövetkezetnél (diákmunka) az első féléves matricámmal?

Figyelt kérdés
Hallgatói jogviszonyt kértek, de azt nem írták, hogy meddig kell elküldeni nekik. Ráér március 31-ig? Kicsit megzavart, hogy most kaptam ilyen levelet, hogy hamarosan lejár a tagságom, küldjek nekik jogviszony igazolást. Nagyon sürgősnek hangzott, és nem írták, hogy meddig kell.

2021. febr. 23. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg márc. végéig ráérsz vele, persze ne hagyd az utolsó pillanatra, mert nekik csinálsz vele plusz munkát. :)
2021. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor egyszer én jelentkeztem munkára felhívott az ügyintéző, hogy nem látja az érvényes matricám. Megmondtam neki, hgy ha bemegyek aláírni a szerződést akkor úgyis lefénymásolják, ezért nem töltöm fel.

Ezt csak azért küldték ki, mert ki kell küldeniük.

2021. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!