Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bekerülni a...

Lenne esélyem bekerülni a Kőbányai Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy 75 ponttal lenne esélyem bekerülni a Kőbányai Szent László Gimnáziumba?

Ez az álomiskolám, és sehol máshol nem tudom a következő éveimet elképzelni, csak itt. A legjobb barátaim mind ide jelentkeznek, de ők jobb központi írásbelit írtak nálam.

Elvileg a héten derül ki, hogy behívnak -e szóbelire. Nagyon reménykedek abban, hogy a 75 pontom elég lesz! (A hozott pontjaim szerintem egészen jók, nyolcadik második félévében volt egyetlen négyesem, de a többi mint ötös)

Biológia-kémia szakra jelentkeztem.

Azt olvastam, hogy az előző években 74-75 ponttól hívtak be gyerekeket szóbelizni.

Sokat segítenétek véleményeitek leírásával, válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. febr. 23. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. :) Lászlós vagyok, szerintem szóbelizni be fognak hívni. Ha az nagyon jól sikerül majd, akkor abszolút van esélyed bekerülni.
2021. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia!:) köszönöm szépen, nagyon remélem hogy így lesz:) ha minden jól alakul, akkor a Lászlóban találkozunk!😊
2021. febr. 23. 22:08
 3/10 bbmarta ***** válasza:
70%
Jó az a 75 pont idén nagyon! Igazán jó felvételit sokkal kevesebben írtak idén mint tavaly.
2021. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Biztos bekerülsz, azért 75 pont az elég jó.🙂
2021. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:))
2021. febr. 24. 18:45
 6/10 anonim válasza:
67%
Azta! Nagyon ügyes vagy, a 75 pont nagyon jó. Szerintem biztos van esélyed. Ha pedig behívnak/behívtak, akkor nagyon büszke lehetsz magadra, és nagyon sok szerencsét kívánok.
2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, behívtak, pénteken voltam, szerintem nagyon jól sikerült:)

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!😊

2021. márc. 8. 09:12
 8/10 Zsóffffi válasza:
Hogy állsz az ideiglenes rangsorban? Esélyes?
2021. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! 69. helyen vagyok 85,3 ponttal. A pontjaim alapján 2014-től kezdve minden évben felvettek volna, de azért eléggé necces. Eléggé izgulok miatta.
2021. márc. 25. 14:57
 10/10 bbmarta ***** válasza:
34%

Kedves Kérdező!


A fiam ugyanezen a tagozaton kicsit előrébb van. Drukkolj te is, hogy sikerüljön neki az Apáczai és akkor ő már biztosan kipottyan előled!;-) Én szorítok neked nagyon! Egyébként szerintem bekerülsz. Igaz, hogy idén mindenhova többen jelentkeztek, de ezért aztán sokkal többen fognak kiesni is a rangsorból is mint eddig, mert elmennek máshova.

2021. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!