Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem nemzetközi igazgatás szakon hogy néz ki az utolsó év?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy az utolsó félévben már csak dolgozni kell (szakmai gyakorlat), és semmi tanulás nincs már? (6.félévben) milyen helyeken szokott lenni a szakmai gyakorlat, és mennyi idő?

Valamint az 5.félév milyen, ugyanolyan mint az addigiak? Államvizsga, diplomavédés stb mikor van? Érdekel minden, a hasznos válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!:)



#Nemzeti Közszolgálati Egyetem #NKE #nemzetközi igazgatás #antk #Nig #Államtudományi-és nemzetközi tanulmányok kar
2021. febr. 23. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5. félév: egyetem, tanulás, mint bárhol máshol/mint addig is.

6. félév: szakmai gyakorlat, szakdolgozatírás, államvizsga.


A szakgyak olyan 6-10 hét, nem tudom pontosan mert 2020-ban változott megint a tanterv.

[link]


Ezekre a helyekre elvileg biztosan lehet menni, de magadnak is kereshetsz, az egypár nyilatkozatba meg utánajárásba kerül.

2021. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a link nagyon jó, köszönöm!! Egyébként a szakmai gyakorlatért jár fizetés? Illetve önköltségesek esetén arra is kell még fizetni?(Az utolsó félévre)
2021. febr. 24. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha önköltséges vagy akkor fizetni kell az utolsó félévet is.

Elméletben jár fizetés a szakgyakért, a minimálbérhez viszonyítva, gyakorlatilag ne lepődj meg, ha nem kapsz semmit.

2021. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Értem, köszönöm!
2021. febr. 24. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmi fizetést szakmai gyakorlatért
2021. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!