Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Itt a legújabb hullám..Ti mit...

Itt a legújabb hullám..Ti mit gondoltok erről meg a szóbeliről?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz valami következménye még a vírusnak az érettségire nézve? Vissza megyünk a suliba még addig?
2021. febr. 24. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem marad a távoktatás (nálunk hetente x napokon be kell menni, szóval nem teljesen távoktatás )

A szóbeli szerintem meg lesz tartva, ősszel is megtartották amikor tombolt a hullám és bezáráshoz közel voltunk. Szóvaal szerintem lesz, de nyilván csak tippelni tudok én is.

2021. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A közoktatásban szerintem a tanév végéig marad a digitális oktatás. Persze jobb lenne ha hetente egy napot bent töltenének a diákok az iskolában a számonkérések miatt.

Az érettségi szóbeli része szerintem meg lesz tartva. Nekem volt szerencsém ősszel érettségizni és minden jól működött. Igaz az angol érettségitől féltem, mert maszkban kellett beszélni, de nem volt gond.

2021. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!