Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak kíváncsiságból kérdezem...

Csak kíváncsiságból kérdezem én nem akarok, de aki végzettséget vásárol valamilyen iskolában az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Én ezt sose értettem, be sétál és megkérdezi nem lehetne e kiváltani pénzzel vagy mi? És ha ezt megkérdezi feljelenthetik?

2021. febr. 25. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg nyelvvizsgát lehet...azt hallottam hogy a központ méregdrága tanfolyamokat szervez és aki résztvesz azokon, annak máshogy nézik a vizsgáját, én megbuktam.
2021. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Közokirathamisítás. A BTK-ban meg tudod nézni a büntetési tételeket.
2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem magában a suliban “vásárolják” ezeket, hanem vannak erre “szakosodott” emberek, akik olyan papírt csinálnak neked, amilyet akarsz.
2021. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm vett a zsibvásárban egy régi szakmunkás bizonyítványt. Majd photoshoppal csinált egy okj-s jedilovag tanusítványt és beleragasztotta a szakmunkás bizibe. Teljesen élethű, de semmit se ér.
2021. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!