Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Tóth Árpád Gimnázium...

Debreceni Tóth Árpád Gimnázium biológia-kémia szóbeli (?)

Figyelt kérdés

Holnap megyek a TÁG-ba szóbelizni. Aki oda jár, vagy volt már ott szóbelizni, kíváncsi lennék, hogy hogy zajlanak a dolgok. Az oké, hogy megkeresem a termet, bemegyek, viszont a tételekkel kapcsolatban:amikor a terembe megyek egyből megkapom a tételt amiről beszélek majd? A felkészülési időnél csak ülök majd, és gondolkozok, vagy esetleg lehet valahova jegyzetelni, hogy mit fogok mondani? A biológiából és kémiából egymás után fogom elmondani, amit tudok? Kérdezgetni fognak, vagy teljesen magamtól kell mindent mondani? Lesz elbeszélgetés féle, amikor magamról kell kicsit beszélni, vagy csak a két tárgyból?


Nem fogalmaztam túl jól, bocsánat :)


Illetve még annyi, hogy lányként milyen ruhában illik megjelenni?


Köszönök minden választ :)



2021. febr. 25. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is holnap fogok menni. Sok szerencsét! A lényeg csak annyi, hogy ne izgulj, ugyan olyan gyerekek mennek be, mint te vagy én. Ezekre viszont én is kíváncsi lennék :D
2021. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Lehet kicsit későn írok, de hátha még segítek.

Kb fél órád van a tétel kihúzása után, kapsz egy papírt amire kidolgozhatod a tételt.

Az, hogy kérdeznek-e helyzet és téma függő, nem kell megijedni akkor sem ha kérdeznek, és akkor sem ha nem. :)

Azt nem tudom a biológia, kémia felvételi, de ezeket elfogják mondani a tanárok, hogy mit hogyan kell, és te is kérdezhetsz.


Ünneplőben illik menni, és mindegy hogy szoknya vagy nadrág van rajtad. (de ha nem ünneplőben megy valaki, mert nem tudja ezt, abból se csinálnak problémát)


Sok sikert a felvételihez! :)

2021. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Azt kihagytam, hogy nekem nem rémlik, hogy rólam kérdeztek volna, szerintem csak a tantárggyal kapcsolatban kérdeznek.

A tételt pedig amikor bemész, kihúzod azonnal. (valószínűleg szólítani fognak, így már bent nem kell várni)

2021. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, neked hogy sikerült?
2021. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket írtatok! :)


#4 biológiából nagyjából el tudtam mondani mindent, amit kérdeztek, vagy ami feladat volt, kémiából viszont egy kicsit gondban voltam, nem jutott minden eszembe, aminek kellett volna. Illetve hiába próbáltam nem izgulni, mégis eléggé izgultam :( Viszont a tanárok nagyon kedvesek voltak, ami segített egy kicsit.

Neked hogy sikerült? Illetve melyik teremben voltál? Én az A1.10-ben. :)

2021. febr. 26. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is az A1.10-ben voltam. Nekem is jobban ment a biosz, de a kémia sem ment rosszul. Hát szurkolok!
2021. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg hány pontos lett az írásbelid?
2021. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már egy másik válaszoló vagyok, nekem az írásbelim 78 pontos lett, a szóbelim pedig szerintem elég jó lett. Amúgy én is biológia kémia tagozatra szeretnék menni.
2021. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem az írásbelim 71 pont lett :) Szurkolok nektek!
2021. febr. 28. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Holnap 16-kor derül ki
2021. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!