Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elvégzem a biológia szakot...

Ha elvégzem a biológia szakot az egyetemen, utána mire lehet szakosodni és hány évembe telne?

Figyelt kérdés
Debrecenbe szeretnék menni biosz szakra, ez 3 év. A kérdésem pedig az lenne, hogy mire lehet utána szakosodni és pontosan mit foglal magában az egyes szak? Hallottam már róla meg keresni is próbáltam de nem találtam semmi konkrétat. A másik kérdésem hogy ezeket mennyi idő elvégezni? Nagyon megköszönném ha valaki leírná a tapsztalatait vagy esetleg csak simán tud a témáról bármi fontosat. <3

2021. febr. 25. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem honlapján megtalálod!


Msc szakirányokat nézd!

2021. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Esetleg ha valakinek mondjuk van tapasztalata azt még szívesen elolvasom!
2021. febr. 25. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Hányadikos vagy...??


Hol kerested, hogy semmit nem találtál?

2021. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

11.-es vagyok. A felvi.hu-n kerestem én is de nem nagyon értek az oldalhoz sajnosxd

Végül amugy már ott járok hogy pszichológus leszek..

2021. febr. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!