Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz az általános iskolákkal?

Mi lesz az általános iskolákkal?

Figyelt kérdés

Lehet számítani online oktatásra, legalább a felső tagozatnak?


(Válaszadásotok előtt ezt olvassátok el!)


[link]



2021. febr. 26. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Lesz online oktatás
Nem lesz online oktatás
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
semmi nem lesz velük. maradnak ahogy voltak, mint ahogy a középiskolákat is kinyithatnák semmi se történne (be se kellett volna zárni)
2021. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
#1 neked valószínűleg nincsenek gyerekeid. Már mindenki tudja, hogy az uj mutansok a gyerekeket sem kímélik. En féltem a tesoimat,es örülnék, ha az általánost is bezarnak
2021. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

szerintem marad az ami most van, hogy központilag megengedik, hogy nyitva legyenek, de ha az intézetvezetők úgy látják, hogy túl sok a megbegedés, akkor dönthetnek az ideiglenes bezárás mellett.

A húgom iskoláját például most a héten zárták be, egyelőre két hétre a sok eset miatt. (budapest belváros)

Amennyire anyukámtól hallottam, most megértik a szülők, hogy ez így biztonságosabb, főleg hogy csak az iskolai helyzet alapján döntöttek így nem pedig általánosságban. Nyilván kisebb vidéki településekenn kevesebb az esély arra hogy összeszedik, így azokat felesleges lenne bezárni csak azért mert a fővárosban meg sok a betegség.

A gazdaság szempontjából is jobb ha nem zárják be őket tömegesen, csak akkor, és ahol szükség van rá. A felsősök még ellennének otthon (Habár a fegyelmezettségük és a motviációjuk az online oktatásra és figyelemre kétségesebb mint az idősebbeknek) de a legtöbb alsós gyereket nem lehetne még egyedül otthon hagyni egész napra, így egy szülő is kiesne a munkából

2021. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
#2 xDDD Igen jönnek a mutánsok, nem kímélik a gyerekeket xdddd Olyan vagy mint a nyugdíjasok, hogy hallanak mindent a TVben aztán mondják, hogy “Jaj má’ antitest vagyok” meg ilyenek xdddd
2021. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
#4 te fogytékos vagy xdddddddd? minden mondat végére xdddd t raksz xddddddddddddddddddddddddd
2021. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Olvastam a cikket, de szerintem esélytelen, hogy bezárják az

általános sulikat. Egy középiskolás el tudja magát látni otthon, viszont egy általános iskolás nem feltétlen. (Most lehet vitatkozni, hogy x osztályban már igen)

2021. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Olyat még talán el lehet képzelni, hogy a felső tagozatot hazaküldik, de az alsó tagozatot szerintem még egy pestisjárvány idején is járatnák.
2021. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"egy pestisjárvány idején is járatnák."


Hát hacsak a helyi szülők /tanárok nem jutnak el oda, hogy maguk döntik el, hogy bezárnak (ld Balassagyarmat-amit nem zárattak be, de maguk úgy döntöttek hogy nem járnak be)

2021. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegre
2021. márc. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!