Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinyithatnak még az egyetemek...

Kinyithatnak még az egyetemek idén tavasszal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kötelezhetik a hallgatókat hogy 1 hét alatt találjanak lakást.
2021. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még szeptember elején is kérdéses, hogy kinyitnak nem, hogy most amikor még kb a tetőfokán van a vírus.
2021. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát 2020 szeptembere és novembere között (amikor flangálni kellett az egyetemre meg tömött buszon utazni oda miatta) az adatok nyomába se voltak a jelenlegieknek?
2021. febr. 26. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Én se értem ezt, hogy miért így csinálják így, amúgy lassan mindenki depressziós lesz ebben a hülye helyzetben mert alig találkozhat valakivel.
2021. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy nem. Az NNK mai javaslata, hogy az alsó tagozatosokat is tegyék át digitális oktatásba legalább két hétre, plusz a plázákat is zárják be. Ezek után kétlem, hogy az ország minden szegletéből összeengednének több száz hallgatót.
2021. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

"Tehát 2020 szeptembere és novembere között (amikor flangálni kellett az egyetemre meg tömött buszon utazni oda miatta) az adatok nyomába se voltak a jelenlegieknek?"


Ezt meg lehet fordítani. Tehát inkább arra jöttek rá, hogy már a 2020 őszi szemeszter is baklövés volt járványügyileg.

2021. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Szörnyen gyenge szót használtál rá, de igen, ez így van.: D
2021. febr. 28. 00:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta is dühít és nem értem. Sorra betegedtek meg csoporttársak, de az idős, szívműtött tanszékvezető is. Csakhát nagyon fontos volt bejárni mindezek ellenére is. Napról napra azt vártam hogy jöjjenek már rá hogy ezt ne..a végére már azt hittem hogy tényleg nem fognak. És akkor még az oltás se volt sehol.
2021. febr. 28. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!