Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap fog lejárni a befizetés...

Holnap fog lejárni a befizetési határidő?

Figyelt kérdés

Miskolci egyetemre járok, sajnos nem néztem a neptunt, holnap fog lejárni a tandíj befizetésének határideje.

Sajnos nekünk először gyűjtőszámlára kell utalni és csak utána tudnám befizetni a kiírt tételt. Félek,hogy ha még ma elutalnám nem menne át holnapig, ez esetben mit tudok csinálni?

Buktam az egész félévet ?

Nem hittem volna ,hogy a második félév kezdete után 28 nappal már ki kell fizetni a teljes tandíjat....



2021. febr. 27. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hivatalos ügy határideje nem munkanapra esik, akkor a határidő a következő munkanapra tolódik.

Szóval még hétfőn be fogod tudni fizetni.

Ha esetleg nagyon flegmáznának, akkor írsz egy kérvényt, és a kérvényt el fogják fogadni.

2021. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy késedelmi díjat számolnak fel.

Illetve úgy tudom, hogy nem rúgnak ki rögtön, sőt. Csak tárgyakat/vizsgákat nem tudsz felvenni, míg tartozásod van.

2021. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából magamnak fizetem, mellette dolgozok, ès csak 8 . -án lesz fizetés, esetleg elég lenne akkor is befizetnem? :/

Kölcsönkérni nem tudok kitől, de nincs most hirtelen 150 ezer forintom:|

2021. febr. 27. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha biztosra akarsz menni írj egy e-mailt/hívd fel az egyetem osztályat aki ezzel foglalkozik :)


Szerintem nem rúgnak ki rögtön. Az egyetemet weboldalán is biztos található valamilyen tájékoztató ezzel kapcsolatban. Nézd át :)

2021. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bemész/felhívod a Tanulmányi Osztályt, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

Ha nagy probléma a kifizetés, akkor kérvényezhetsz havi részletfizetést is, bár lehet, hogy erről már lecsúsztál. A következő félévre viszont érdemes észben tartani.

2021. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rúgnak ki, hanem tartozásod lesz az iskola felé. DE-n és PE-n úgy volt, hogy be kellett fizetni vizsgaidőszakig, hogy tudj nyugodtan vizsgázni (addig nem lehet, amíg tartozás van).

Szóval mivel beiratkoztál, nem kirúgnak, ha nincs befizetve, hanem ez már követelhető rajtad. De 1-2 hét csúszásból nem lesz gond.

2021. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!