Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTEs pszichosok, mi volt a...

ELTEs pszichosok, mi volt a legkésőbbi időpont, amikorra órát tudtatok felvenni?

Figyelt kérdés

Hany órakor kezdődött a legkésőbbi órátok egy héten? Utazás szempontjából vagyok rá kíváncsi, hogy mire számítsak.


Köszönöm előre is!



2021. márc. 3. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt egy órám, ami este 8-ig tartott. Aztán később volt még azt hiszem kettő, amik fél 8-ig. Ezek között volt kötelező és szabadon választható óra is (a kötelező amúgy lehetett volna másik időpontban is, de én valamiért ezt vettem fel). Ezen kívül párszor voltak még óráim, amik kb. 5-7-ig tartottak, de inkább a 3-4 óra volt jellemző.
2021. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hű, ez nagyon jól hangzik, remélem, hogy sikerül hasonlóan felvennem az órákat, ha odakerül a sor.:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! (Valamiért azt gondoltam, hogy ritka esetben még este 8kor is kezdődnek órák😅)

2021. márc. 3. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen! :)

Nem tudok róla, hogy lett volna óra olyan későn, de aztán ki tudja... Már akkor is mindig tök kihalt volt az épület, amikor 7-8 körül végeztem. Meg szerintem be is zárnak 8 és 9 között.

2021. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, én olyan nyolc órára emlékszem, de az olyan két alkalommal volt max egy héten. Aztán igazából lehet, hogy neked jövőre egyáltalán nem lesz késői órád vagy lehet, hogy több is. Szerintem nem merv adó
2021. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!