Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy gyakorló általános...

Milyen egy gyakorló általános iskolába vagy gyakorló gimnáziumba járni?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran tanítanak tanárjelöltek egy-egy osztályban? Nem megy a minőség rovására? Segítenek a tanárjelöltnek a diákok? Kedvesen fogadják őket?

2021. márc. 3. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég változó... Én 12 évig jártam ilyen iskolába nálunk minden félévben volt pár hónap ahol néhány tárgyból rendszeresen voltak kistanárok (magyaron szinte minden évben de más tárgyakból is voltak). Volt hogy nagyon jó volt az óra máskor meg... hát nem igazán. A mi hozzá állásunk nagyban függött a kistanár hozzáállásától, ha lelkes volt és kedves akkor mi is ilyenek voltunk ha meg lenézően beszélt vagy olyan volt mintha ő unná a legjobban mi se voltunk a legsegítő készebbek. Nem tudom hogy azért kérdezed, mert te is tanárnak készül vagy ilyen iskolán gondolkozol, hogy oda járj vagy járasd(járassa) a gyereked(gyerekét) de szerintem nem kell félni egyik esetben sem. Remélem érthetően fogalmaztam
2021. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!