Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2021-ben lesz szóbeli érettség...

2021-ben lesz szóbeli érettségi vizsga tavasszal?

Figyelt kérdés
12. osztályba járok és eddig heti egyszer-kétszer volt lehetőségünk bejárni személyes konzultációkra. A mai rendelet alapján egy hónapig minden sulit bezárnak, mit gondoltok, a tavalyi évhez hasonlóan idén is eltörlik a szóbeli vizsgákat vagy megtartják? Ha esetleg nem, szerintetek mikor jelentik ezt be?

#2021 érettségi #2021 szóbeli érettségi
2021. márc. 4. 13:13
 1/6 GTA Laci ***** válasza:
72%
Jelenlegi állás szerint lesz.
2021. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem lesz, tavaly is ez a forgatókönyv játszódott le. Akkor is mondtam lesz érettségi stb és mégsem lett.

Annyit még zárójelben mondanék a jó kis spórolós államról, hogy a szobeliert kapnának a tanárok pénzt, tehát nem kell fizetni az államnak, ha nincs szóbeli:)))

De ki tudja, majd látjuk mi lesz és két héttel az érettségi előtt közlik hogy halooo:D

2021. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12-es vagyok. Egyszerűen minden napom egy valóságos mental-breakdown, ugyanis itt állunk az érettségi előtt úgy, hogy már a tavalyi második félévünk is szinte full digitálban volt. Csak akkor meg semmit se tanultunk, meg tanítottak a tanárok. Iszonyatos lemaradások, hianyós tudás, kilátástalan helyzet, s sajnos már a tanárok is mintha feladták volna ezt az egész érettségit. Én nagyon szeretném azt, hogy könnyítsenek az írásbelin is, mert nagyon igazságtalan lenne, ha úgy érettségiznénk, mintha mi sem történt volna az utóbbi 1 évben.
2021. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én tavaly előtt érettségiztem.

De teljesen mérétékben sajnálom az összes vizsgázot!!

Tavaly gyakorlatilag csak márciustól nem volt iskola már akkor enyhítettek az érettségin, hogy nem kell szóbelizni.

Most, hogy nem volt suli egész évben szinte, elvárják hogy legyen rendesen megtartva az érettségi, úgy hogy gyakorlatilag ez a 3. Hullámban már az össze-vissza mutálódott covid is feltűnt, ami veszélyesebb a fiatalkora.

Szóval szerintem NEVETSÉGES amit leművelnek:)

Mély együtt érzésem minden vizsgázónak!

Szurkolok neketek, legyetek erősek!!

2021. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki nevében mondhatom hogy köszönjük #4es :) én is nagyon félek a szóbelitől, ráadásul pl töriből most kezdtük el a 12.es anyagot a digitális oktatásnak köszönhetően xD
2021. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

#4-es vagyok.

Nyugtatás képpen tudom mondani azt, amit az előttem lévő #2-es válaszadó mondott.

Majd az utolsó pillanatokban közlik.

2021. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!