Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező lesz online órán a...

Kötelező lesz online órán a webkamera, de én utálok szerepelni fotókon, videókon. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egyébként sincs itthon webkamera. De a házirendben elvileg szerepel a webkamera kötelező használata.

2021. márc. 6. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Veszel.
2021. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát erre nem is gondoltam, rettentően okos vagy...
2021. márc. 6. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Akkor a másik opció, hogy megbeszéled a tanárral. Ha tudsz valami méltányolható indokot, akkor van rá esélyed, hogy belemegy.
2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát az méltányolható indok, ha nem szeretek szerepelni? Valamiért félek ezektől. Annyi a lényeg, hogy utálom.
2021. márc. 6. 11:09
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
nem hiszem. nem kell magadat nézni majd, gondolom a kamerát azért erőltetik, hogy lássák, hogy ott vagy és az órára figyelsz. nemm hiszem hogy érdekel bárkit is, hogy nézel ki
2021. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ahhoz nem lenne elég egy mikrofon is? Ha felszólítanak látják, hogy ott vagyok.
2021. márc. 6. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
sok webkamerában van beépített mikrofon. de ha nincs (mondjuk ha a legolcsóbbat veszed), akkor veszel egy olcsó headsetet
2021. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is kötelező, én régen telefonálni is gyűlöltem (most is), nemhogy videochatelni, de a video kissé személyesebb talán. HIdd el, hozzá fogsz szokni, nekem is sikerült a kezdetleges szorongásom ellenére, csak csinálj egy próbát előtte, hogy jó legyen a szög.
2021. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom okostelefonod van. Annak van kamerája. Tehát a kameragond kilőve.

Egyébként nem elég csak a mikrofon ahhoz, hogy tudja a tanár, hogy ott vagy, mert legjobb esetben is csak 2-3 alkalommal fog majd felszólítani, ami egy 45 perces órából nagyjából 2 percet tesz ki.

2021. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg kompromisszumként mutasd az asztalodat és a kezedet, de az arcodat nem
2021. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!