Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusra jelentkeztem, de...

Corvinusra jelentkeztem, de az első évet halasztanám okj és nyelvtanulás miatt. Lehetséges ez?, mivel hallottam, hogy nem mindenhol lehet teljes évet halasztani.

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Tudtommal nem lehet passzív félévvel kezdeni az egyetemet. Amúgy miért akarsz inkább okj-zni meg nyelvet tanulni helyette?


Amúgy ha kicsit szorgalamsabb vagy akkor ezeket simán tudod együtt csinálni

2021. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is mivel angol nyelven indul a képzés szeretnék biztosabb alapot az angoltudásomnak, ha letudnám tenni a passzív évben a c1 angolt, akkor második nyelvnek neki tudnék állni nagy hatékonysággal. Második, hogy a mostani vírushelyzet miatt semmi kedvem itthon kuksolni, mivel kezdésnek kollégiumba jelentkeznék. Mivel önköltségesre jelentkeztem, ezért alap lenne, hogy a kollégium, egyetem által nyújtott "szolgáltatásokat" tudjam használni.
2021. márc. 10. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2021. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Valószínűleg akkor az osztályfőnököm idióta.
2021. márc. 11. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso felevet legalabbis nem lehet passzivaltatni. Masodikat mar lehet.
2021. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!