Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az olyan volt...

Mit gondoltok az olyan volt de akar jelenlegi corvinusosokrol, akik allandoan felvagnak a penzukkel, meg hogy Covid idejen is hova utaznak?

Figyelt kérdés
Van egy eleg szeles reteg a Corvinuson, akiket oszinten szegyellek, hogy a szaktarsaim/evfolyamtarsaim voltak. Nincsen rendes munkajuk, de valahonnan megis becsuszik neki havi 1-2 milka, a legujabb Porschet/Audit vezetik, mig te gürizel 40-50 oraban, es orulsz, hogy az alberletedet fizetni tudod.

2021. márc. 10. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem születünk azonos pozícióba, mindenkinek mások a lehetőségeik.

Ha ők úgy szocializálódtak, hogy felvágnak anyuci-apuci pénzére, akkor rájuk kell hagyni. Hidd el, az ilyen emberek fognak a legnagyobbat koppanni, hogyha már a szülők nem lesznek.

2021. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az irigy embereket rühellem mint a kutyám lágy kuláját összeszedni.
2021. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen az ember irigy, ha ezek az emberek azt se tudjak mi az a munka, csak az ölükve hullik a sok millio? Mig en rendesen 7 evig tanultam, es kb alaig keresek tobbet, mint egy alapszakkal rendelkezo.
2021. márc. 10. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

habár én is találkoztam ilyenekkel a corvinuson, de a tapasztalataim alapján ez nem csak rájuk vonatkozik. Corvinuson is vannak normálisak, akik ne mvágnak fel azzal sem ha nagyon jó körülmények közé születtek, és persze más egyetemre járók között is vannak olyan nagyképű vadbarmok akiket leírtál.

szerintem ennek semmi köze se ahhoz hogy hova jártak egyetemre (ha egyáltalán jártak valahova) se az oktatási topikhoz.

hogy meg is válaszoljam a kérdésed:

szerintem bőven nem olyan nagy az a réteg mint aminek te lefested, csupán hangosak, ezt azért érdemes belekalkulálni. Amúgy igyekszem nem érintekzni velük, mert szánom a hozzájuk hasonló embereket, és felbasznak engem. A saját nyugalmam érdekében igyekszem nem foglalkozni velük.

De ez tényleg arra vonatkozik akik nagyképűen/bunkón viselkednek. Attól még hogy valaki gazdag, lehet jó fej és még ha nem is értik hogy pontosan min is mész keresztül azért hogy fenn tudd tartani magad, és hogy mennyit jelent neked a pénz amit megkeresel, attól még tisztelettel tudnak bánni veled és igyekeznek beleképzelni magukat a helyzetedbe.

(ugyanúgy ahogy a szegényebb/nem annyira elengedett rétegből is vannak tajparasztok akik össze vissza utaztak akár belföldön, vagy folyamatosan partizni mentek, most házibulikat tartanak és közben panaszkodnak a korlátozásokra.)

2021. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!