Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megkapom holnap a diákhitelt,...

Megkapom holnap a diákhitelt, ha 2 hete megszüntették a jogviszonyomat?

Figyelt kérdés

Túl sokszor vettem fel egy tárgyat, holnap megjöhet a szabad felhasználású diákhitelem? Diákhitel.hu-tól nem kaptam semmi tájékoztatást.

Ugye 15.-én van a folyósítás, de ha jól tudom mivel ünnepnapra esik ezért holnap kapjuk.


2021. márc. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a diákhitel központ folyamatosan csekkol az egyetem felé, hogy aktív vagy-e és úgy utal. Ha reggel nem kapod meg akkor sajnos kimaradtál. Majd írok ide, hogy ha megkaptam. Ha akkor vagy 1 órán belül nem jön meg akkor felejtsd el. :(
2021. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, bár gondolom reggel 8 kor jön meg mindenkinek, legalábbis nekem eddig mindig 8 kor jött

gondoltam, hogy ez lesz, igazából le is mondtam róla, de mondom hátha, az idő rövittsége miatt.

majd én is írok, h megkaptam e, kiváncsi vagyok nagyon

2021. márc. 11. 21:08
 3/7 A kérdező kommentje:
csak annyi információt kaptam, hogy a jogviszony megszűnését bekell jelenteni a diákhitel központnak, ez nem történt még meg
2021. márc. 11. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be kell jelenteni. Konkretan a diakhitel a legjobb hitel amit egy egyedulallo megkaphat es nem vagy ra jogosult torvenyileg. Ezert kell bejelenteni!


En most kaptam meg. :)

2021. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkaptad?
2021. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4, hogyan kaptad meg, amikor csúszik technikai hiba miatt???
2021. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 és #5-s vagyok. Volt egy másik beszélgetés itt pár napja és mindenki megkapta a diákhitelét aki igényelt, köztük én is meg mások a gyakorin. :)
2021. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!