Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kedves Miskolci Egyetemen...

Kedves Miskolci Egyetemen tanuló hallgatók! Tudnátok válaszolni nekem?

Figyelt kérdés

Szeptemberben, ha felvételt nyerek, a Miskolci Egyetem, egészségügyi kar hallgatója leszek.

Viszont olvastam, és hallottam több ismerősömtől, hogy az ún. Selmeci hagyományokat követitek. Sok negatív dolog, szívatás, megbélyegzés, anarchista-rendszer. Nos a kérdésem az lenne, hogy muszáj nekem ebbe részt vennem? Ha nem szeretném, akkor nem járhatok az egyetemre? Nem lesznek barátaim? Nem fogok boldogulni? Megleszek bélyegezve emiatt? Szóval HÁTRÁNYT fog ez jelenteni az EGYETEMEN?

Nem vagyok egy nagy társasági ember, szóval már most görcsben van a gyomrom emiatt. Elég volt közép/ általános iskolába ez az egész.

Aki tud válaszolni annak nagyon megköszönném!

19/L



2021. márc. 12. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Annyi, hogy nem tudsz résztvenni szakesteken, mint a szalagtűzőn vagy gyűrűavatón stb. De amúgy tanulni, vizsgázni, lediplomázni ugyanúgy fogsz tudni.

2021. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vettem részt sohase.

Eü kar hallgatója vagyok.

Vannak baráraim, és már szakdogázok, nincs hátrányom semmiben.

2021. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj részt venni és nem fognak kinézni miatta. Sőt ugyanúgy lehetsz jóban olyan hallgatókkal akik meg vannak keresztelkedve, nem néznek le miatta. Nem számít plusz pontnak sehol. Sokan vannak akik nem keresztelkednek meg és nem igazán jön be nekik ez az egész világ. Véleményem szerint egyébként az egészségügyi karon a legrosszabb a hagyományőrzés.

De egyébként a gólyatáborokat ők szervezik, ott belátást fogsz kapni erre a világra, és el tudod dönteni, hogy szeretnél csatlakozni vagy sem.

2021. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia! Én most vagyok végzős és megcsináltam a Selmeci hagyományokgoz tartozó oktatást és résztvettem benne az előző évek során.

Én a gépészkaron tanulok, nálunk ebből kifolyólag semmiféle megkülönböztetés nem ért senkit sem hallgatói, sem tanári oldalról. Rengeteg barátom van akit ez nem érdekel és nem vesznek részt benne ők is teljesen jól megvannak az egyetemen. Sőt sokan járnak közénk például közös főzésekre, egyéb kisebb programokra is.

2021. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!