Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A KRE-n milyen a szociálpedagó...

A KRE-n milyen a szociálpedagógia oktatás, mennyi szokott lenni a ponthatár? És milyen szinten van a Pázmányhoz/ eltéhez képest?

Figyelt kérdés

Szívesen fogadok KRE-es hallgató, vagy oda készülő észrevételét.

De megszólalhat más is, elvégzett is, vagy aki más szakon, egyetemen tanul és van érdemi hozzászólása.


Köszönöm.



2021. márc. 12. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a ponthatárhoz tudok hozzászólni, az konkrétan a minimum : [link]


Itt tudod megkeresni az előző éveket, szeptemberi általános felvételi eljárást nézz: [link]

2021. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DDKarlsson válasza:
Engem is érdekelne. Én is ide szeretnék jelentkezni pótfelvételi eljárásban
2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy biztos:


Ha baráti hangulatú egyetemet akarsz családias légkörrel akkor a KRE. :) én ide jártam szoc munka szakra.

2021. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Kre-n végeztem, az, hogy családias légkör csak mese. Több ezren járnak oda, nem is lehetne. A baráti hangulat meg egyenesen hülyeség.
2021. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azon a karon ahova jártam kb 50-en voltunk.. ami most már SZEK. Csak tudom, ha ott végeztem..
2021. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A KRE az orszag 7. legjobb egyeteme.
2021. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is a SZEK-en végeztem, szintén szocmunkát. Elképesztően baráti és családias, minden oktató tudta a nevünket, legtöbb kérte is a tegeződést. A követelmények kijelölésénél sem a szivatás volt a cél, nem arra mentek, hogy mit nem tudunk. Az ELTE-hez és a Pázmányhoz nem tudok sajnos érdemben hozzászólni, összehasonlítani őket a Károlival, mert csak az utóbbira jártam (még), és a barátaim többsége is Károlis volt, vagy full másik egyetemen tanult. :) ui.: a Károlis barátaim is szintén szeretik, volt, aki az ELTEről jelentkezett át. :)
2021. ápr. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Komoly szakokon ez nincs így, kedves Károlisok. Tudom, odajártam.
2021. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben biztos vagyok, de a kérdés nem erre vonatkozott.:)
2021. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Arra a hülyeségre reagáltam, amit egyébként a Károli is hirdet, hogy családias légkör van az egyetemen. Lehet, hogy a szoc.gondozás szakos simogatják a buksijukat, de hát az nem is komoly szak.
2021. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!