Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pesterzsébeti Technikumba...

A Pesterzsébeti Technikumba jelentkeztem (Volt Varga) és a Logisztika szakra 290 gyerek jelentkezett. 157. vagyok és 3-4-es tanuló vagyok (elsőnek van beírva) és nagyon jól sikerült a szóbeli. Szerintetek van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Jobban kellett volna tanulni, amúgy mi az a sok ilyen kérdés? Majd kimegy a levél és abban benne lesz, hogy felvettek e, vagy nem. Utóbbi lesz. 2.-vagy 3. helyre kerülsz!
2021. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk is túl jelentkezés volt anno elektrotechnikai szakon. Össz vissz 76 embert vettek fel. Igaz én kicsit jobb színvonalat produkáltam mint te a magam 13. helyével.
2021. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De én még mindig nem értem miért van 10x-es túljelentkezés mindehol... (Az egész suliba 1000 gyerek jelentkezett)

Ezeket a tantárgyakat nézik: Matek, Nyelvtan,Irodalom,Angol. Matek:3 Nyelvtan:3 Irodalom:4 Angol:5 Szóval én még mindig nem értem hogy 2 évvel ezelőtt simán belehetett jutni ezekbe a sulikba de most meg lehetetlenség.

2021. márc. 12. 20:10
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Most is be lehet jutni, csak jobb felvételit kellett volna írni meg jobban tanulni matek nytan 3 mégis mit varsz? Ne idegesitsel mar!
2021. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Te se tudod miről beszélsz :) A felvétlit még mindig nem nézik abban az iskolában...+ ez az iskola egy alacsony kategóriás-alacsony középkategória iskola a hármas matekkal 10-szer felkéne vegyenek.
2021. márc. 12. 20:17
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
De tudom mirol beszélek. Fogd mar fel, hogy 157. vagy és NEM fognak felvenni, hisztizd ki magad és barátkozz a 2. harmadik hellyel! 157. vagy nem 15. ha nema felvetelit nezik akkor megis mit? a két szép szemedet? Idiot
2021. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ilyen műveletlen, alpári, paraszt embert mint te xD Engedd el, a jegyeket nézik te idióta,az iskola dönti el hogy mit és hogyan néznek,és még azt mondod hogy tudod miről beszélsz? XDD Inkább az Alapműveltséget sajátítsd el mielőtt bármilyen weboldalra bejelentkeznél és véleményt fejtenél ki.
2021. márc. 12. 20:25
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Tanár vagyok :D Inkább belőled hiányzik az alapműveltség, mert még mindíg azt hiszed, hogy fel fognak venni, te kis buta!
2021. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerinted most ezt benyelem? Attól még hogy random helyekre teszel vesszőt (oda ahova nem is kéne) nem fogsz tanárnak tűnni. xD Egy rendes magyar szót nem tudsz leírni... Valószínűleg egy tanár nem tudja milyen kritériumokat tud megadni egy iskola vagy milyen szempontokból tud válogatni a jelentkezett diákok közül. Csak szólok, nagyon rosszul hazudsz. Inkább felejtsük el a történteket és szépen lépj ki az oldalról és valamit kezdj az életeddel.
2021. márc. 12. 20:32
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj valamit inkább Te az életeddel! Nem hiába vagy Te 3-as tanuló!
2021. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!