Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány jog vagy BGE turizmus-...

Pázmány jog vagy BGE turizmus-vendéglátás?

Figyelt kérdés
E két szak között iszonyatosan vacilálok és nem tudom, hogy mire döntsek. A Pázmánnyal az a lényeg, hogy református vallású vagyok ezért attól tartok, hogy startból hátránnyal indulnék emiatt. A turizmus mindig is érdekelt, illetve az üzleti dolgok is, viszont félek, hogy ebben a helyzetben (nyilván ha nem múlik el egyhamar a világjárvány) nem sokat érnék vele. Vélemények eselteg?

2021. márc. 17. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne senkit az se, ha ateista vagy sátánista lennél. Emiatt ne aggódj.

Egyébként azt válaszd amelyik jobban érdekel, de a turizmus-vendéglátás se csak ebbe a szektorba jó, mivel gyakorlatilag közgazdász képzés, így más területen is működhet.

2021. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Közgazdászképzés de mégse pénzügy és számvitel (arra járok). Mondjuk nyilván ha katolikus egyetem akkor nem muszály katolikusnak lenned de azért én ennek utánakérdeznék így beilleszkedés tekintetében. Ami a turizmust illeti tényleg vészes az ipar és azzal a diplomával amúgy is nehéz elhelyezkedni de nyilván van akinek sikerült. A jogi képzés utáni lehetőségeket nem ismerem (a speciális jogi szférát tekintve), nyilván mindenhol kérdés az elhelyezkedés.
2021. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi sulink csak azért lett katolikus, mert kellett a pénz. Szóval itt nem tudom mennyire számít ez
2021. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!
2021. márc. 19. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Pázmány nem papnevelde vagy ilyesmi. Gyakorlatilag csak a nevében van benne, hogy katolikus, de a tanárok normális emberek, ahogy a diákok is. Nem kell imádkozni az órák előtt, teljesen mindegy, mi a vallásod, vagy hogy ki vagy.
2021. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!