Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol középszintű érettségin,...

Angol középszintű érettségin, levélírásnál milyen típusú feladatok lehetnek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok például, hogy tanácsot kell kérnem vagy nekem kell tanácsot adni. Mi fordulhat még elő?

2021. márc. 20. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól emlékszem az első levélírásnál jelentkezni szeretnél valahova (diákmunka, önkéntesmunka, nyelvtanfolyam, hasonlók) és a megadott dolgokra (időtartam, mit kell vinni, kell-e előismeret/tapasztalat) kell rákérdezni.

A második, mintha segítségnyújtás lenne. Barátodnak kell tanácsot adni, vagy netes fórumon egy felhasználónak.

2021. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg az eddigi középszintű érettségiket, fent van az oktatas.hu-n az összes. De kb úgy van, ahogy az első válaszoló írja. De talán jobb, ha pontosan el is olvasod őket.
2021. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!