Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgyhogy Pesten élek, lehetsége...

Úgyhogy Pesten élek, lehetséges, hogy Pesti kollégiumba megyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és kilencedikbe kolis szeretnék lenni. Van olyan Pesti kollégium középiskolásoknak, ahol a felvételhez nem szükséges vidékinek lenni? Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 20. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, a koli azoknak van, akik nem tudnának napi szinten bejárni. Te be tudsz, a BKV sűrűn jár és a diákbérlet marha olcsó.
2021. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedik meg ha nagyon gáz a családi háttered
2021. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan kolit, ahol azt írták, hogy ha van férőhely, akkor biztosítanak kolit azoknak is, akik Budapest távolabbi kerületeiben laknak (a sulinak saját kolija van, egyáltalán nem nagy, 40fős). Hogy valójában szokott-e nekik hely lenni, azt nem tudom.
2021. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 3-as válaszoló esetleg meg tudnád mondani melyik az a kollégium?
2021. márc. 22. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:
a Német nemzetiségi gimi kolija, de az a sulihoz tartozik, így külsősöket nem fogadnak. A lényeg, hogy nézz utána, hogy neked melyik koli lenne a megfelelő (távolság, kinézet) majd hívd fel őket vagy írj nekik egy emailt erről.
2021. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!