Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus pénzügy mester...

Corvinus pénzügy mester mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg harmadéves gazdálkodás és menedzsment hallgató vagyok a közgázon, pénzügy mesterre mennék jövőre. Jelenleg egy nagy cégnél vagyok pénzügyes, angol pozícióban, nem rossz a fizetés, nem adnám fel a munkámat, vagy ilyesmit csinálnék.

Lehet a mester mellett dolgozni, hogy legyen egy kis szabadidőm is? vagy ez teljesen lehetetlen?

21F



2021. márc. 22. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
97%
Mint ahogy már Bsc alatt is dolgozol egyetem mellett, úgy Msc mellett is simán tudsz. Nem kell feladnod a munkádat egyáltalán. A gazdasági képzéseknél egyébként is javarészt mindenki dolgozik egyetem mellett, a mester csak annyiban lesz más, hogy kb. kicsit hosszabb diplomamunkát kell írnod, meg egy-egy témába jobban belementek, de lehet bírni munka mellett is. Ez egyáltalán ne tántorítson el, lesz mindenre is időd, ha jól szervezed meg.
2021. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!