Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor fogom látni azt, hogy a...

Mikor fogom látni azt, hogy a beírt új tagozatoknak az ideiglenes sorrendjében hányadik vagyok?

Figyelt kérdés
A budapesti Kölcseybe beírtam még 2 tagozatot, 2 napja írtunk e-mailt az iskolának és az általános iskolának is, de még mindig nem vagyok benne a rangsorban. Ezt mikor fogom látni kb.?

2021. márc. 25. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak iskolák, ahol már rangsorolták az új tagozatot felvevőket, ami azért érthetetlen számomra, mert ma van a módosítás határideje... Mi van, ha valaki engedélyt kért az iskolától, hogy felvegye, de meggondolta magát és Győrbe már nem küldte be... Vagy még az utolsó pillanatokban módosít...

Szóval szerintem holnapnál korábban értelme sincs a módosított rangsorokat nézegetni....

2021. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2021. márc. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!