Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet tenni ha a Tanár...

Mit lehet tenni ha a Tanár direkt meg akar buktatni?

Figyelt kérdés

12.es vagyok 11.be jottem at ebbe a suliba, 11.be is meg megbuktatot ugy hogy nem fogadta el az utolso ket dolgozatom amivel pont 2 egész fölé mentem volna 1,97-re húzott meg, a két dolgozatra beirt egy egyest.

A vizsgán pont kihúztam a legjobb tételt amit kívülről tudtam így 4est adott rá, ő adta le az anyagot, szórol szóra elmondtam ugyan azt, két kérdést tett fel mind a kettőt elmondtam előtte a feleletembe, valaszoltam ra helyesen, így is csak 4es lett. Ha nem ül mellette két töris tanár a vizsgán garantálom, hogy most is 11.be ülnék.

Most az utolsó dolgozatomra 2-est adott mert hogy internetet használtam, és hogy olyan informacikat irok az esszebe amit o nem adott le anyagot. Kertem tole 3x javitasi lehetoseget (az elso kettonel nem irt vissza) a 3.knal annyit irt hogy tanuljak csak, tudom-e az anyagot?

Magyaran kertem lehetoseget javitasra es nem ad... a masik tavaly 11.be egy osztalytarsnommel egyutt huzott meg iden ugyan olyan jegyeink vannak ugyan azzal az atlaggal... es mind a ketten 11.be csatlakoztunk ehhez az iskolahoz...

Mi a francot csinaljak? Szanalmas amit csinal az egesz osztallyal multkor leallt veszekedni egy szokimondo osztalytarsammal aki nem birja elviselni az elnyomasat a tanarnak, a tanar folyamatosan felre beszelt semmi ertelme nem volt a vitanak.


Mit lehet tenni? En egy magam nem tudom mit tehetnek. Torveny szerint lehet ilyet? Kuldjem be a szuleim?



#Szemet Tanar
2021. márc. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelezni kell a problémát az osztáylfőnöknek vagy az igazgatónak.
2021. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleimnek, igazgatónőnek. Ha ezután még jobban piszkál, akkor keress másik iskolát!
2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*szüleidnek
2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A dolgozatod javítását fotózd le és jelezd az igazgató felé ha tényleg visszaélés történt. Ezzel tudsz segíteni magadon. Sajnos a másik felet itt nem áll módunkban meghallgatni.

Javítási lehetőséget nem köteles adni a tanárod ha meg van a kellő számú osztályzatod.

2021. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem írod, hogy erről szóltál-e már valakinek, de ha 11. óta senkinek nem szóltál még ekkora jelentőségű problémáról akkor nem tudlak sajnálni. Sajnos az a helyzet, hogy -törvény szerint- nem osztályozhat úgy a tanár ahogy neki tetszik csak ezzel az az egy nagy bökkenő van, hogy ez szubjektív és nem tudod bizonyítani sem, hogy így van-e. Pechedre még maga a számonkérés (esszé) is egy teljesen szubjektív dolog. Itt csak abban reménykedhetsz, hogy valakinek beszámolsz erről elejétől végéig, bizonyítékokra hivatkozva esetleg te is beszélhetsz vele a sérelmeidről és -hátha- történik valami.
2021. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg nem adod meg neki a tiszteletet/flegma vagy/foghegyről beszélsz/gusztustalan mértékben letojod a tárgyát.

Szerintem ebben maximum te fogsz vitatkozni, de kívülállóként elmondható, hogy rendkívül bicskanyitogató, amikor valaki semmi erőfeszítést nem tesz és még neki áll feljebb.

2021. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!