Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár miért innen adja ki a...

A tanár miért innen adja ki a feladatokat, amit amúgy el sem magyaráz és senki nem érti?

Figyelt kérdés

[link]


Még jó hogy leleményesek vagyunk és mi is onnan dolgozunk, ahonnan ő tanít..


2021. márc. 28. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mert negteheti és szarik az egészbe. Egyébként mit vársz, mit fogunk válaszolni erre a kérdésre?
2021. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máshol is ez megy? Munka mellett kezdtem sulizni, nem egy tantárgy van e mellett, konkrétan új féléves tantárgy, a tanárt se tudom ki mert ugye online élet van és ilyen feladatokat rakosgat fel de magyarázat nuku. Most vagy tényleg szarik az egészre, vagy azt akarja bizonyítani hogy milyen okos, hogy ő megtudná oldani ezeket közülünk meg nem mindenki? Mikor régen jártam iskolába akkor is voltak dolgok, meg a tanár érzelem alapú jegyet adott néha, de legalább leadtak valami anyagot is, nem csak kérték.
2021. márc. 28. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, aki mesélte, hogy nekik jelenlétiben sem adja le normálisan az anyagot, sokkal többet foglalkozik a mellékesebb dolgokkal a témával kapcsolatban mint a fő részekkel. Azt mondta, hogy online is hasonló a helyzet, igazából, mikor új témát vesznek kb maga veszi át az anyagot egy külön füzetben.
2021. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!