Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e esély arra, hogy április...

Van-e esély arra, hogy április 19.-én újraindul a jelenléti oktatás?

Figyelt kérdés

a Magyar Közlönyben is megjelent a rendelet, és ott tudomásom szerint nem szoktak csak úgy dolgokat közzétenni, megjelentetni. De a JELENLEGI állás szerint több sebből is vérzik ez az áprilisi nyitás (nem csak iskolákra vonatkozóan) Pl. a hétvégén több virológus ill Kásler Miklós is említette, hogy magasabb átoltottság kell a nyitáshoz, legkorábban május-június környékén lehet nyitás. Nem tudom, lehet hogy szándékosan csinálják ezt, hogy elveszítsék a 2022-es választást?

id.

[link]

[link]

[link]



2021. márc. 29. 11:33
A kérdező szavazást indított:
Április 8.-án megtörténik a nyitás ill Április 19.-én az iskolák újranyitása
Tolódik a nyitás májusig
Ősz előtt nem nyitnak az iskolák
60 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Ez az egész már egy vicc, én nem tudom mi értelme van ennek.

Pont most nyerhetné meg a Fidesz a választást, erre szaroskodnak.

2021. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

"Pont most nyerhetné meg a Fidesz a választást, erre szaroskodnak."


szerintem meg látják a bukásukat és azért csinálják. valljuk be, nem kezelték jól a járványt.

DE OFFoljuk a témát, a kérdésre válaszoljunk! :)

2021. márc. 29. 11:42
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Esély az van, csak szerintem elég alacsony. Őszig nem lesz már itt semmi.
2021. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Végezetül a miniszter elárulta, hogy szerinte


legkorábban május végén, június elején lehet nyitni, ha nem jön közbe valami, például egy új vírusmutáció.


Kásler szerint így is az elsők között fog Magyarország a szigorításon enyhíteni.

xd

2021. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
vicc az egész....
2021. márc. 29. 12:17
 6/24 A kérdező kommentje:
visszamegyünk?
2021. márc. 29. 21:37
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
nemtudni 🙁
2021. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nagyon ellentétes a kormány kommunikációja de a közlönyben meg megjelent...
2021. márc. 30. 11:20
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

1. § (1) A köznevelési intézmények – az óvoda kivételével – és a szakképző intézmények rendes munkarendben működnek.


(2) Az óvodákban a 2021. március 8-ával elrendelt rendkívüli szünet megszüntetésre kerül.


(3) A köznevelési és szakképző intézmények működése kapcsán a kormányzati intézkedések végrehajtásáról


a köznevelésért, illetve a szakképzésért felelős miniszter határozatban rendelkezik.


2. § Ez a rendelet 2021. április 19-én lép hatályba.


3. § Hatályát veszti a védelmi intézkedések ideiglenes szigorításáról szóló 104/2021. (III. 5.) Korm. rendelet 11. §


(1)–(4) bekezdése.



Kormányrendelet.

2021. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Unatkozol? hogy mindenhova bemásolod? Egyébként meg úgyis meg lesz változtatva a rendelet.
2021. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!