Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pécsi Tudományegyetem...

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi karának Ápolás és betegellátási alapszak részével kapcsolatban lenne pár kérdésem? (egy kicsit hosszú a leírás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 11. osztályba járok és a továbbtanulás foglalkoztat mostanában. A cél, hogy az említett szakon szülésznőként tanulhassak, csak hogy van pár dolog amit nem igazán értek és többszöri rákeresések sem vezettek válaszra, ezért főképpen az ott tanult személyektől várok segítséget.

Az egyetem oldalán azt olvastam, hogy van egy Szombathelyi és egy Kaposvári képzési központ is és Pécsen nem képeznek szülésznőket hiába van ott is Egészségtudományi kar.

A kérdések tehát:

- Az óráim Pécsen lesznek megtartva vagy a képzési központokban?

- És, ha igen, vannak e az egyetemhez rendelt kollégiumok ott?

- Számotokra mennyire volt nehéz a képzés, volt e időtök mellette diákmunkát vállalni?

- Ugyebár maga az Ápolás és betegellátási alapszak többféle szakképzettséget is adhat mire elvégezzük a négy éves képzést(mint szülésznő, mentőtiszt, védőnő..stb..) és itt az lenne a kérdésem, hogy mikor kezdik a tananyagot szétválasztani, vagy hogy hogyan is megy ez.

Nagyon nagy segítség lenne, ha ezekre választ kapnék, illetve ha valaki felvilágosítana és előre is köszönöm.



2021. márc. 30. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1.: a képzési központokban, tehát vagy Szombathelyen, vagy Kaposváron, attól függ hová vesznek fel.


2: Mindenhol vannak kollégiumok

[link]


picit görgetni kell, de mindkettő ott van.


A többire sajnos nem tudok válaszolni, mert nem ezen a szakon tanulok.

2021. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezzel is sokat segítettél.
2021. ápr. 30. 08:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még esetleg hasznos infója szívesen fogadom.
2021. máj. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!