Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinyitnak április 19-én az...

Kinyitnak április 19-én az általános iskolák?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi értelme van 100x kiírni eztet?
2021. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
1.: lusta a kérdező rákeresni a másik 99 ilyen kérdésre... Könnyebb böffenteni egy kérdést, még ha sablon is, semmint valami értelmes dologra használni a netet (értelmes = jót és jól szellemiséget követve).
2021. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%

Magyarországnak van az egyik legrosszabb statisztikája a világon. Hiába hencegnek azzal, hogy Málta után mi vagyunk a legátoltottabbak, ha ez mit sem ér. Attól függetlenül, hogy be tervezik oltani a tanárokat, a diákok még fertőzik egymást, hazaviszik a szülőkhöz, akik szintén fertőzik egymást a munkahelyeken.


Másik meg az, hogy érettségi előtt két héttel úgy kinyitni, hogy nincs terv arra, hogyha egy érettségizni vágyó diák karanténba kerül, oltári nagy hülyeség.


Ausztria meg pont most zár, szorít. Ha ennyi esze van a kormánynak, hogy kinyit, akkor gratulálok.


Szerintem nem sok esély van rá, meg fogják hosszabbítani. Ez az én véleményem😅

2021. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Nem
2021. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Teljes mértékben egyetértek hármassal. Plusz, ha beadják a tanároknak az 1. oltást és utána nyitnak az sem ér túl sokat, mivel még x időnek el kell telnie, hogy a 2. oltást megkapják. És utána lesznek csak védettek.


Remélem jövő tanév már normális lesz.

2021. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13%
Április 19-én nyitnak az iskolák
2021. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Csak vicc(előleget április 1) június 2-én nyitnak
2021. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!