Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon félek a 9.Osztály...

Nagyon félek a 9.Osztály miatt rossz vagyok matekból nagyon amit utálok is sőt gyűlölöm azt a tantárgyat.Most karantén alatt fel hoztam magam mindenből de most nem tudom,hogy 19-én nyitnak e az iskolák?Felmentést próbáltam de kovid miatt nem hívtakbe

Figyelt kérdés
Bocsánat ha rosszúl írok csak rosszúl vagyok miatta és egyszerűen nem megy a matek nem megy és ez miatt függ a jövőm.. Szakközépbe járok fodrászatra ami 5 éves a fasz se tudja miért pedig csak hajakat kell vágni..

2021. ápr. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezen most jót nevettem.
2021. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Azért van matek a szakközpben is, hogy ha fodrászként hajat vágsz 7000 forintért és az ügyfél 10 ezressel fizet akkor vissza tudj adni 3 ezret.
2021. ápr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen, kettes, de azt is tudnia kell, ha a vendég azt mondja, csak két centit vágj, hogy az mégis mennyi.

Mondjuk általában fodrásznak nem az IQ bajnok lányok mennek.

De ahogy látom, a magyar sem igazán megy neki.

2021. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, tudok egy jó magántanárt
2021. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fodrászok is olyan teljes értékű tagjai a társadalomnak, mint egy atomtudós.
2021. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!