Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Komolyan nyitnak az iskolák?

Komolyan nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

Most megint kinyitnák? Jönne az újabb hullám, az osztályom létszáma vagy 30, tuti elkapják majd a szülők, mi értelme? Annyi ember szenvedett már, főleg a vendéglátósok. Tudom én hogy rengetegen akarnak már visszamenni, valakiknek hamarosan érettségi, és azt az időt jobb lett volna közösen tölteni, de ennek a nyitásnak semmi értelme se lenne.

Mit gondoltok? Van itt valaki, aki örül neki? Ha igen, miért?

ápr. 5. 18:55
 2/5 anonim válasza:
70%
Én személy szerint, nem mennék vissza suliba. Na jó, talán egy kicsit mert hiányzik a társaság. De amúgy erre a két hónapra már nem nyitnám ki őket. Az érettségizőket pedig nagyon sajnálom!
ápr. 5. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem zárva maradnak, csak biztatni akarják az embereket, hogy ,,Még egy picit bírd ki, még egy picit! Na még egy picit!" és akkor ez így jobban tetszik az embereknek, mintsem azt mondják, hogy ,,Fél évig maradtok a seggeteken!"

Ezt a január 11-et is nagyon biztosra mondták, meg még ezer másik dátumot, az utolsó pillanatban fújták le.. És értem én, hogy az más volt, mert most van vakcina, de nem szánnak rá időt. Oké, hogy a tanárok gyorsba megkapják az elsőt, de ekkor még nem biztos a hatás, és a diákokkal mi lesz??? Ez az új mutáns már a makk egészséges fiatalokat is ledönti..

Mi abba a logika, hogy a boltban tartsuk a távolságot, de a suliban nyugodtan lihegjünk egymás arcába??? Hülyeség!

Szerintem csak készen létben akarják tartani az embereket. Mert, ha kijelentenék, hogy 1 évig nem lesz suli, akkor tudod ki tanulna?

Úgy gondolom, hogy az egészség fontosabb a tanulmányoktól, és nem éri meg életveszélybe keverni a diákokat. Ezt a tanévet engedjük el! 2 hónap van még, bírjuk már ki!

Nyugi, kérdező! Bezárva maradnak erre a tanévre a sulik!

ápr. 5. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmi se támasztja alá amit az utolsó válaszoló ír. Honnan tudod te azt olyan biztosra? Nem lehet hogy egyszerűen úgy lesz ahogy mondják? 2 hete fújják az április 19-et, a január 11 volt még látszatra ennyire biztos, akkor is elhangzott hogy akkor suli, már a menza pénzt is beszedték nálunk. De az nem volt rendeletbe foglalva, akkor még nem oltották a tanárokat, stb. Oké, ezek mind mind látszat intézkedések, de ha a kormány ezt akarja, akkor így lesz. Én lennék a legboldogabb ha nem lenne igazam.
ápr. 5. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolytalanul
ápr. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!