Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2021. április...

Igaz, hogy 2021. április 18-án fogják bejelenteni, hogy tényleg kinyitnak-e az iskolák, vagy sem? Ti hallottatok valamit erről? Esetleg valakinek ismerőse (aki közel van a ,,nagy kutyákhoz") nem tudom valami belsőbb infót?

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam, hogy elvileg már kiszedték a kormány rendeletből ezt a biztos április 19-ei nyitást, és csak 18-án fogják bejelenteni, hogy jelenléti, avagy online iskola lesz..


(Nem fért a kérdés mezőbe): Tényleg csak a lelket próbálják tartani az emberekben/ készenlétben tartani őket a folyamatos ígérgetéssel, és nem lesz megint semmi továbbra sem, vagy most már tényleg kinyitnak a sulik?



Erről az elméletről még nem láttam kérdést..úgyhogy ne ugassatok le, hogy ezt már kérdezték..


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 5. 20:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
34%
Nézz már utána mielőtt írsz baromságokat
2021. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
40%
Ezt is félreérted, ők nem az iskolanyitásról beszélnek, hanem a teljes nyitásról. Te azthiszed hogy a Szlávik 70-80% átoltottsághoz köti a nyitást akkor az az iskolákat jelenti. Hát nagyon nem :D
2021. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
25%
Eddig egyetlen egy szakember mondta hogy ne nyissanak ki az iskolák. a Boldogkői Zsolt. Ennyi! csakis ő! Meg a szakszervezetek.
2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
De azt se mondták, hogy nyissanak, max nem foglalnak álláspontot
2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
45%
Félre ne értsd, én lennék a legboldogabb ha nem nyitnának ki! Csak a tények mást mutatnak, lehet itt ábrándozgatni hogy hirtelen utolsó pillanatba meggondolják magukat mert nem ízlett nekik az ebéd, de ez hiú ábránd. Sajnos.
2021. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez a baj, foglaljanak álláspontot. Hallgatás beleegyezés.
2021. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
67%
Ebben igazad van, csak nem értem mire fel ez a nagy nyitás most, legalább adnának lehetőséget, hogy aki meg tudja oldani otthon tarthassa a gyerekét, és online oktatásban tanulhasson tovább
2021. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon átlátszó amit a kormány művel, és már-már gyerekes, nevetséges. Arra fogja Orbán az iskolák nyitását, hogy a szülőknek dolgozniuk kell, és mentálisan megterhelő ez a gyerekeknek. Nade kérem, egy világjárvány közepén vagyunk, az egészségügy romokban, akkor miért a társadalmi érdekeket veszi előre ez a ny*morult, és nem az egészségügyit? Nem mellesleg, ki kérte hogy a szülők maradjanak otthon a középiskolás gyerekükkel? Ők nem tudnak otthon maradni? Rájuk is vigyázni kell? Hm, nem is tudtam hogy ovodában érettségiznek a diákok. Ennyit erről
2021. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
96%
Az általános iskolai nyitás még azt mondom, hogy nem egy ördögtől való ötlet, mert ott tényleg otthon kell maradni a tegyük fel 9 éves gyerekkel, nade a középiskolák? Egy ésszerű érvet nem tudna felhozni a kormány hogy miért nyitják ki. Lett volna rá bőven lehetőségük november óta. Januárba volt napi 1000 fertőzött, akkor az volt az ürügy hogy elveszítjük az eddigi munkánkat a szigorításokkal
2021. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
65%
18,19-es válasz teljesen igaz
2021. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!