Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy 2021. április...

Igaz, hogy 2021. április 18-án fogják bejelenteni, hogy tényleg kinyitnak-e az iskolák, vagy sem? Ti hallottatok valamit erről? Esetleg valakinek ismerőse (aki közel van a ,,nagy kutyákhoz") nem tudom valami belsőbb infót?

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam, hogy elvileg már kiszedték a kormány rendeletből ezt a biztos április 19-ei nyitást, és csak 18-án fogják bejelenteni, hogy jelenléti, avagy online iskola lesz..


(Nem fért a kérdés mezőbe): Tényleg csak a lelket próbálják tartani az emberekben/ készenlétben tartani őket a folyamatos ígérgetéssel, és nem lesz megint semmi továbbra sem, vagy most már tényleg kinyitnak a sulik?



Erről az elméletről még nem láttam kérdést..úgyhogy ne ugassatok le, hogy ezt már kérdezték..


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. ápr. 5. 20:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
98%
Én a Blikken olvastam
2021. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem legkésőbb 16-án be lesz jelentve h menni kell e vagy sem, (Januarban egesz konkretan harom nappal elotte tudtuk meg) en nagyon remelem hogy nem.
2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
98%

Akárhogy is lesz a bejelentés...és akármennyire hiteles az infó vagy nem....a lényeg:

hogy ha vissza kell menni suliba, akkor IDŐBEN legyen EGYÉRTELMŰ információ(marmint ez is az,csak nem tudjuk elhinni,meg nem is akarjuk) hogy legyen idő megtanulni az elmúlt hónapok anyagát (oke, nem most kellene elkezdeni,de ez van, nem hatott meg eddig)



Szóval,ha suli nyitás előtti napon lesz teljesen bizonyos hogy menni kell, az nem lesz jó döntés.


Annyira be van harangozva hogy hatalmas számonkérések lesznek...

Akkor legalább lelkiekben tudnánk felkészülni.


Mert azért csak hónapok óta itthon vagyunk

2021. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Mindenkinek kitartást kívánok, ugyanis a középiskolákat már biztos, hogy nem fogják kinyitni május 10-ig.

2021. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Uuh de tudtam hogy megint lesznek ilyen kérdések...


Kedves kérdező, hiába erőlködsz és győzködöd magad ezzel kapcsolatban. Törődj bele, lesz ami lesz.


Személy szerint úgy gondolom hogy még mindig felelőtlenség lenne kinyitni az iskolákat a kormány részéről, de szerintem ezt ők is tudják.


Össz vissz annyit tehetsz, hogy belehúzol, összeszeded magad hogy ha esetleg bekövetkezik a rémálmod, és kinyitnak az iskolák tizedikén, akkor felkészülten ballaghass vissza.

2021. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Kedves 35-ös!


1: Ez egy régi kérdés..már nem aktuális. Nem értem hogy nem sikerült kilogikáznod a dátum alapján.


2: Nem járok már iskolába. Dolgozok. A testvéreim miatt kérdeztem.. Mi az, hogy rémálmom? Nem kell egyből úgy hozzáállni, hogy ,,Jaj, lusta diák, biztos csak próbál kapaszkodni valamibe annak reményében, hogy ne bukjon meg.” Ez a hozzáállás végtelenül toxikus a gyerekekre, és magadat is minősíted, ha itt ismeretlenül is, meg passzívan b@sztatod őket. Nem kell az állszent duma, hogy nem erre céloztál, hiszen egyértelmű.


Köszönöm, hogy bár feleslegesen is, de ide írtad a véleményedet! Ne is akarj veszekedni tovább, akármit is írsz, nem fogok reagálni! Árad belőled a rosszindulat..

2021. ápr. 26. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!