Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz április 19.-én? Mire...

Mi lesz április 19.-én? Mire számítsunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy nagyon sok ilyenfajta kérdés van már itt, de én szeretném kicsit kielemezni a dolgokat, és úgy feltenni a kérdést, nem csak úgy idebökni.


Mai cikk, 11 órával ezelőtt közölte az Index: "Befejezte a közoktatási intézmények fertőtlenítését a honvédség"

-Az óvodákban és általános iskolákban. A gimnáziumokban nem történt semmilyen fertőtlenítés. Ami ilyen szempontból őszintén mindegy is, mert gazdatest nélkül a vírus nem marad meg zárt helyeken. Az iskolák pedig be vannak zárva. Jó persze, vannak olyan pedáns tanárok, akik onnan tanítanak, vagy otthon nem tudják megtenni az online oktatást, de ezeket összefoglalva, még mindig hülyeség fertőtleníteni, amikor még 13 nap van a nyitásig.


A következő, amit mindenki kántál: vajon kialakulna-e addig immunitás a tanároknál? -Leszögezném: NEM!

És a tanárok még most is csak az elsőt kapták meg, a másodikat nem fogják addig megkapni, legalábbis nagy része nem nagyon. És akkor még ott vannak azok a tanárok, akik nem vették fel az oltást.

Ugye az mindenkinek tiszta, hogy az oltás után, ugyanúgy vírus hordozó vagy, csak neked nem lesz komolyabb egészségügyi problémád. Gondolva itt a szövődményekre, vagy az AtraZeneca esetében a vérrögökre. A gyerekek, és a szülők nagyon nagy része sem lesz beoltva. Ha kinyitnak az iskolák, készülhetünk is a negyedik hullámra.


Eddig 4 oktatási szervezet, kérte a kormányt hogy ebben a tanévben már hagyjuk az iskolát. Vajon érdekelni fogja a kormányunkat, azoknak a szava, akik a legjobban számítanak? Akik majd bejárnak minket tanítani, és kiteszik magukat a fertőzésnek. Hogy hazaviszik és a saját családjukat is megfertőzik.

Megígértem magamnak, hogy nem fogok elkezdeni politizálni, de nem érdekli a kormányt az emberek mondandója. És amikor Orbán Viktor és kormánya eljut április 16.-a péntekre, amikor megerősítik a döntést, akkor vajon a saját érdekei fogják vezényelni, vagy az oktatásban dolgozóké?


Mindenképpen szeretném leszögezni, hogy nem vagyok virológus, és csak a hírekből tájékozódom, ami nem az M1-et, és az egyéb kormány által befogott híroldalakat jelenti.


Szóval aki esetleg ténylegesen képes érthető választ írni a fentiekben leírtakkal kapcsolatban, annak nagyon szívesen várom a véleményét, és érdeklődően olvasom majd sorait.


-Egy 16 éves gimnazista



2021. ápr. 6. 22:31
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/133 anonim ***** válasza:
100%
130as és a tanárok meg majd tíz felé szakadnak hogy megtudják tartani az online órát az otthoniaknak közben meg az iskolában is tartja az ottlévőknek. Az érretségi minden évfolyamot érint és senki se megy suliba érettségi közben, csak az érettsegizők, tehát az első 3 évfolyamot is csak 2 hétre küldenék be.
2021. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/133 anonim ***** válasza:
15%
Miért szakadnának meg? Eddig is mindenki megtudta oldani, hogy ahol dolgozik, bemegy meg különben is vannak akik online tanításkor is bemennek. Gondolkozz már! Mindenkinek az órarendje úgy van beosztva, hogy az megfeleljen. Meg ha amúgy is a középsulik nyitnak Május 10-én nemhiszem, hogy mindenkit érint meg nem azt látom, hallom a végzősöktől.
2021. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/133 anonim ***** válasza:
48%

127es nagyon arra fúj a szél,hogy elkerülhesd a számonkéréseket és a személyes találkozást,az iskolába járást😁


De érthető, nem ítélünk el❤

2021. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!