Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi értelme van a középiskolák...

Mi értelme van a középiskolák kinyitásának?

Figyelt kérdés
Miért nem elég május 10-én vagy akár szeptember 1-én nyitni? A tanároknál nem alakul ki védettség és a szülőknek a diákok simán hazahordhatják. Plusz a végzősöknek eléggé fos lenne visszatérni 2 hétre, főleg annak, aki karanténba kerül az írásbeli hetére.

2021. ápr. 7. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

A tanárokat beoltották, az oké. Hogy a második adagot megkapták-e, az majdnem mindegy, mert csak hetek kérdése, viszont az első adag is nagy védettséget nyújt.

Meg a nagyszülőket is többé-kevésbé beoltották.

De a szülőket?

Na és a diákokkal mi van, amikor majd' 5 hónapja otthon vannak, erre pont most, a tetőzéskor, a mutációk terjedésekor vissza kell menniük?

Holott, mint tudjuk, a mutációk mindenkire veszélyesek. Erre vigyék haza, meg betegedjenek meg ők is?

Nem beszélve az érettségizőkről...

Remélem, hogy pár hét iskola miatt nem kockáztatják a családok egészségét.

2021. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert az 2021-es labdarúgó EB-hez hogy itthon is tarthassanak meccseket be kell engedni a nézőket, ezért akarja Orbán elsiettetni a nyitást
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
romániai mutáns A BRIT Mutáns MUTÁNSA, Romániában alias E484K, NAGYOBB REZISZTENCIÁT MUTAT A VAKCINÁK ÁLTAL TERMELT ANTITESTEKKEL SZEMBEN, EZÁLTAL CSÖKKENTVE AZOKNAK A HATÉKONYSÁGÁT.
2021. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
#3, ne kiabálj, főleg ne hülyeségeket, főleg oda, ahol még csak nem is releváns!
2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Na, hát a hármas válaszoló se százas, lassan mehetne zártosztályra. Látjátok gyerekek, ezt váltjátok ki az emberekből a sok buta kérdéseitekkel :) Május 10 előtt nemigen lesz középiskolai tanítás, fogjátok fel végre.
2021. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

#3 voltam :( [link]

ezt itt hagyom :(

#5 te menjél zártosztályra:(

2021. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Jolvan :( megyek anyuci :(
2021. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
mutáció,románia
2021. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#10 ???
2021. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2%
Ezt nekem kellett volna írnom.. ???
2021. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!