Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetne 2015-ben...

Hogyan lehetne 2015-ben készült fotókat eltávolíttatni az iskola honlapjáról?

Figyelt kérdés
2015-ben érettségiztem és fényképeket készítettek a beleegyezésem nélkül. Szeretném őket töröltetni. Van -e rá jogi alapom, hogy ezt megtegyék? Hiszen biztosan, hogy sehol sem fognak találni az aláírásommal bármi papírt ami arról szólt, hogy én beleegyezem. Gyűlölöm azt ahogy akkor kinéztem és nem szeretném ha ez bárhol fellelhető lenne az interneten.

2021. ápr. 7. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
:D
2021. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Aztán ki nézegetné azokat a képeket...? Mármint az osztálytársaidon kívül... Azok meg láttak téged négy ( v. 8) éven keresztül... :-D
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
pedig tuti beleegyeztél...
2021. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Súlyos szorongásokat okoz bennem, hogy nem tudom felszámolni a múltamat.
2021. ápr. 7. 19:20
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
OMG! :-D :-D :-D
2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azzal, hogy abban az iskolában tanultál/érettségiztél alapból elfogadtad a fotózást. Van ilyen, pl.:ha elmész egy fesztiválra, ott is benne van a szabályzatban, (amit szinte senki nem olvas el) hogy a jegy megvételével hozzájárulsz a fényképkészítéshez, nem direkt, hanem ha pl.: pont lefotóznak a színpad előtti téren.

Szerintem ebből nem kéne jogi ügyet csinálni, senki nem nézegeti az ilyen képeket és ha rosszul érzed magad miatta, akkor neked sem kéne, csak felejtsd el. Ha ez nálad durva szorongást okoz a helyedben pszichológust keresnék fel, hogy ezt az időszakod feldolgozd. Ezt a lehető legnagyobb jóindulattal mondom.

2021. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szeretném jogi útra terelni.
2021. ápr. 7. 19:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az iskola szándékosan meg is alázott azzal, hogy tudták, hogy csúnya vagyok és jót röhöghessenek rajta.
2021. ápr. 7. 19:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összes osztálytársadat utaltasd be agymosásra, hogy elfelejtsék a múltadat... :-D :-D
2021. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondold át mit mondasz. Egy iskola miért akarná megalázni egy diákját? Ebben semmi realitás nincs.
2021. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!