Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy lánynak mennyire kemény a...

Egy lánynak mennyire kemény a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar katonai vezetői szakja?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sok lány jár oda, nyilván megfelelő fizikai kondícióval kell rendelkezni, de bírható azért.
2021. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, engem jobban érdekel a nem feltétlenül hivatalos része. Lelki terror, megalázó feladatok, szívatások, kényelmetlenségek, esetleg durvaságok.
2021. ápr. 9. 22:51
 3/5 anonim válasza:
100%
Van jó pár ismerősöm ott, (én másik szakra járok) de sosem panaszkodtak ilyenekre. Nincs semmiféle megkülönböztetés, mindenkinek ugyanazt kell teljesítenie. Szóval nem tudok ilyen durvaságokról se szivatásokról.
2021. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmiből a mai világban hatalmas balhé kerekedne...senkinek esze ágában nincs ilyet kiprovokálni és tönkretenni a saját életét.
2021. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezetők rémálmai válnának valóra, ha ilyesmi történne... és mindenki repülne a csába vagy a hűvösre.
2021. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!