Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi Gazdálkodás,...

Nemzetközi Gazdálkodás, egyetemtől függetlenül, milyennek tartjátok, mik a véleményetek tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sok NG-vel kapcsolatos kérdést láttam eddig, de ami konkrétan az NG-re fókuszál olyat még nem. Igazából egy általános átfogó képet szeretnék, hogy ki milyennek találja, milyenek a tapasztalatai. Egyetemtől függetlenül mindenki válaszát örömmel fogadom. BME-t jelöltem meg és az ELTE-t, de a BME a valószínűbb. Esetleg ha valaki odajár/járt akkor ha a tanári karrol is tud pár szót ejteni az szuper lenne! :)

Ezek mellett az is érdekelne, hogy milyenek a szorgalmi és vizsgaidőszakok, melyikben kell inkább tanulni, valamint, hogy mennyire matekos az egész szak :)

Ha valaki több éve van már esetleg vagy végzett, írhat olyat is, hogy melyik a legnehezebb év. Azt is megköszönném, ha valaki leírná , hogy melyik tantárgyak izgalmasak/unalmasak, esetleg feleslegesnek tűnőek.

Tudom, hogy mindenkinek más a véleménye ezekről, de pont ez a célom, hogy sok véleményt meghallgassak.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)



2021. ápr. 9. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Én is oda jelentkeztem, barátnőm BCEbe jar, esvan ismerosom aki a BGEbe

Minden mennyiségen matek (emelt is), igénylik a 2 nyelvet:)

2021. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

BGE-n végeztem, illetve a BME-re látok rá még.

Jó szak, nagyon jó állásokat meg lehet szerezni vele, sok szerencsére a matek és a stat. Nálunk a macro nem volt olyan komoly mint szerettem volna, de kinek mi.

Én szerettem, a legelején péntekenként már vártam a hétfőt hogy újra menjen a suli, szerettem a tárgyakat, jó volt ezt tanulni. Egy dolog szörnyű a külkerben, és az az hogy a 16. kerületben van.

2021. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Az NG-n lévő matek az kb. semmi. Esetleg a statisztika az, ami megerőltető, de amit ott matek címén előadnak, azt az emelt érettségi is elvárja.
2021. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!