Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek a szakmai vizsgákr...

Szerintetek a szakmai vizsgákra is vonatkozik az érettségi rendelete?

Figyelt kérdés

Az OKJ vizsgákra is az vonatkozik, hogy nem lesz szóbeli egy gyakorlati vizsga?

Mert ugye tavaly elmaradt nekik is, viszont a Tanáraim azt mondják, hogy ez ránk nem vonatkozik, csak az érettségire.

Van valakinek valami infója erről?



2021. ápr. 10. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg el,de csak találgatni lehet. Még nincs hivatalosítva sehol.
2021. ápr. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a rendelet, ami kijött, csak az érettségire vonatkozik. Az OKJ-ről egyelőre nem tudni semmit.
2021. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért remélem eltörlik nekünk is, nagy könnyebbség lenne.. 2 év után vizsgázz le egy olyanból, amiből szinte semmit sem tanultál, mert iskola is alig volt😩
2021. ápr. 10. 11:00
 4/16 anonim válasza:
100%
Ohh kedves kérdező! Ezzel sehol nem foglalkoznak, csak elvárás van mindenhol, de egyébként lesz.rják, hogy neked milyen problémád van. Ez kb. mindenhol így van. Nálunk sem volt másfél éve normális oktatás. Akik tavaly végeztek megúszták egy lightos számonkéréssel, amin kb mindenki átment kevés tanulással is. Minket meg eléggé szivatni akarnak :) nincs igazság az a helyzet..
2021. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert ti nem adtatok hangot neki.


Nem is értem, most a legkönnyebb manipulálni a kormányt mert választás jön és szeretné azt a látszatot kelteni, hogy törődik a néppel ezért ha adtok neki hangot biztosan érvényesítik arra is.

2021. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megneztem a közlönyben, csak az érettségire írja:/


#5 én írtam már az eduline nak is hátha, de nem törődnek vele. Az a baj míg egy két ember akar hangot adni neki semmibe veszik. Pedig azthiszem mi rosszabb helyzetben vagyunk mint az érettségizők, nekik 4 évük volt nekünk pl csak 1 :/

2021. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os na ez az,nekem például 1 év alatt kellet 80 tételt megtanulni.
2021. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Tavaly ügye nem volt okj-n szóbeli. Visszakerestem a közlönyben a tavalyi rendeleteket ,az érettségire vonatkozót megtaláltam, viszont az okj-ról sehol sem találtam semmit tavalyról. Nagy az esély hogy az iskolarendszerű okj-kra ugyan az vonatkozik mint az érettségire... de persze lehet hogy nem így van..
2021. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bízom abban hogy ha tavaly is elmaradt, akkor idén is.
2021. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is bízom bent, de azért jó lenne ha valamit nyögnének róla nálunk pl akkor az egyik tárgy helyett amiből csak szóbeli lenne mást tartanának ami kell irasbelire is és nem mindegy, hogy szobelire készülök inkább vagy az irasbelire
2021. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!