Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gépészmérnök képzés tényleg...

A Gépészmérnök képzés tényleg Miskolcon a legjobb ?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ott a legjobb. Jobb ,mint Győrben, Pesten, Veszprémben vagy Pécsen. Mitől ott a legjobb ha ott a legjobb egyáltalán ?

2021. ápr. 10. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb az ahol eltudod végezni. :)
2021. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem ott a legjobb, Magyarországon a BME-n a legjobb. Hogy miért? Legjobb környezet, legjobb oktatási feltételek, sok lehetőség, legjobb oktatók (bár az oktatók felkészültségére valószínűleg nem lesz panasz máshol sem), legjobb képességű hallgatók stb. És persze magas követelmények, még a többi egyetem műszaki képzéséhez mérten is.
2021. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
A BME-nél nem jobb, de a többinél igen.
2021. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért nem egy cégnél mondták,hogy jobban szeretik a Miskolcon végzett hallgatókat...(vegyipari gépész szakirány)
2021. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vodafonelive ***** válasza:
79%
Az utolsó hozzászólóval teljesen egyetértek, a molnál jobban preferálják a veszprémi és miskolci képzést, mint a BME-st.
2021. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
És az OE gépészmérnök képzéséről mit gondoltok/hallottatok?
2021. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó az OE, én pécsire járok, nekem ez is tetszik :) bár nincs sok szakirány, de ettőlfüggetlenűl TE saját magad is tudsz tanulni olyan dolgokat amik érdekelnek :)
2021. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De mitől jobb mondjuk egy Veszprém vagy egy Miskolc mint egy BME amikor annak mégis nagy neve van mint itthon mint nemzetközileg
2021. ápr. 10. 16:43
 9/11 Vodafonelive ***** válasza:
97%
Megmondom őszintén, én Pécsett végeztem a BSc-t és most gépész MSc-re járok ugyan ide. Nem azt mondtam, hogy jobb és a négyes sem azt, hogy jobb, csak jobban szeretik az ott végzetteket. A molnak van kapcsolata a miskolci és veszprémi egyetemekkel és még tanszékük is van, innentől kezdve valamilyen szinten fel is szívja az embereket. Mindenhol mást preferálnak. Én azt mondom a szakirány is döntsön, hogy mit szeretnél tanulni, ha épületgépészt, akkor NE a BME-re menj, hanem Debrecenbe vagy Pécsre. 😄 De neked kell tudnod hol mit tanulnak, kérlek nézz utána, hátha megtetszik valamelyik szakirány!
2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
CNC Gépekkel szeretnék foglalkozni
2021. ápr. 11. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!