Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK vagy SZTE-BTK?

ELTE-BTK vagy SZTE-BTK?

Figyelt kérdés
(ha szeretnétek, írhattok véleményt is)

2021. ápr. 11. 14:44
A kérdező szavazást indított:
ELTE-BTK
SZTE-BTK
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromira szakfuggo elsosorban, masodjara pedig mindenki a sajat egyetemere fog szavazni.


Illetve mindenkinek mas preferenciai vannak, en szemelyszerint szerettem az ELTE-BTKt, de leginkabb egy olyan ember tudna neked hasznalhato velemenyt mondani aki megjarta mind a ketto egyetemet, mert igy amig en majd az eltet ajanlom a szte-sek meg a sajat sulijukat.

2021. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem amelyik közelebb van. Aztán ha nem jön be, átiratkozol a másikba. (Én nem értek hozzá, egyik sulót sem ismerem.)
2021. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szak?

Egyébként a lakóhelyedhez legközelebbit érdemes választani, szerintem nincs olyan ember aki mindkettőre járt volna.

2021. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem jártam az ELTEre, de gyakran megfordultam ott konferenciákon, rengeteg embert ismerek, és az ECben is gyakori vendég voltam, SZTEsként. Szóval elég jó képem van mindkettőről. A diákélet Szegeden teljesen más, hiszen sokkal magasabb az egyetemisták aránya. Szakmailag sok szakon erősebb az ELTE. Melyik szakról van szó?
2021. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anglisztikáról lenne szó.
2021. ápr. 11. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem abban Szeged jobb. 4
2021. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én SZTE-n vagyok másodéves anglisztikás. Én nagyon szeretem, ezért ezt jelöltem. :) De vannak ELTE-s barátnőim is, valaki nagyon szerette, valaki nagyon nem. Szeged szerintem egy korrekt hely, a tanárok nem igazságtalanok (biztos vannak olyan is, de én még nem találkoztam velük), tanulni kell, szorgalmi időszakban és vizsgaidőszakban is, de nem várnak el sokkal többet a kelleténél (most, online oktatásban sokan kevesebbet kérnek, mint rendesben). A várost is szeretem, nem olyan zsúfolt és nagy, mint Pest, de mégis rengeteg szórakozási lehetőség van.


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan! :)

2021. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!