Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell értelmezni a követke...

Hogy kell értelmezni a következő mondatot? Jár a nyelvvizsga emelt szóbeli nélkül vagy nem? Az a baj, hogy mindenhol mást írnak.

Figyelt kérdés
A Vizsgaszabályzat 45. §-ától és 54. §-ától eltérően a megfelelő fokú és típusú nyelvvizsga-egyenértékűséget a szóbeli vizsgarész teljesítése nélkül meg kell állapítani.

#nyelvvizsga #emelt idegen nyelv
2021. ápr. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jár. Itt, bár elég rendesen le lettem pontozva, de leírtam:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

2021. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na tök jó. Én ezt úgy értelmezem, hogy megadják (sokan mások is így értelmezik). Valaki meg nem. Nem tudom most akkor mi az igazság. Jó lenne, ha érthetően fogalmaznák meg.
2021. ápr. 12. 12:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez van az edulineon: [link]
2021. ápr. 12. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez rohadt jó... Akkor viszont ezt igenis tegyék lehetővé az nyelvvizsgázóknak is!

Idén nyelvvizsgamentesség nincs, de az érettségiző megkapja írasbelire a szóbelit is???


Na ne már!

2021. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!