Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélye, hogy...

Szerintetek van esélye, hogy felvesznek? (középiskolai felvételi)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén, 2021-ben felvételizek középiskolába. Az írásbeli nem sikerült túl jól, hiába készültem rá sokat, sokkal jobbat vártam volna magamtól. 62 pont lett :(

A vitt pontjaim 43. Volt szóbeli ami jobban, volt, ami rosszabbul sikerült. A legközelebb a felvételhez a debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumban, a magyar-francia kéttannyelvű 5 évfolyamos képzésen vagyok, 29. helyen. Szerintetek van esélyem, hogy kiessenek előlem annyian, és bent legyek a 17 fős létszámban?



2021. ápr. 12. 10:38
 1/5 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
89%
Vagy igen, vagy nem, viszont ez biztos.
2021. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg tudod nézni, hogy az elmúlt években hányadik volt az utolsó felvett ember:

[link]

Van esélyed, de eléggé a határ közelében vagy, úgyhogy bármi megtörténhet.

2021. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most így hirtelenjébe azt mondanám,hogy simán bekerülhetsz.

Viszont nem "ismerem" a debreceni Fazekast,így inább most azt mondom neked,hogy nézd meg ezt a honlapot (is,meg azt is,amit a 2-es linkelt):

[link]


Írd be az iskola teljes,hivatalos nevét és válassz ki egy beiskolázási tanévet.

Keresés után ki is dobja a számokat,hogy Meghirdetett helyek száma; Jelentkezők száma; 1. helyen jelentkezők száma; Felvettek száma; 1. helyen jelentkezettek közül a felvettek száma.

2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam idén nehéz volt a felvételi ezért lejjebb mentek a ponthatárok, de ez lehet csak nálunk volt így.
2021. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, sikerült?
2021. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!